Wyniki Biegu Noworocznego 2021

13.01.2021 r.

Zamieszczamy wyniki Biegu Noworocznego 2021. Przypomnę, że termin dodawania wyników miną 10 Stycznia. Wszystkie nadesłane wyniki znalazły się w klasyfikacji.
Wsród Panów zwyciężył Nadrowski Kamil z czasem 18:23 drugie miejsce zajął Sławomir Zieliński z czasem 19:28 a trzecie miejsce zajął Piotr Pękała z czasem 20:06. Wśród Kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Janka z czasem 24:02, drugie miejsce zajęła Aneta Mikołajuk z czasem 24:34 a trzecie miejsce zajęła Marta Wiśniewska z czasem 25:57. Serdecznie gratulujemy najszybszym zawodnikom i zawodniczkom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w Szczecińskim Biegu Noworocznym 2021. Wręczenie statuetek nastąpi w umówionym terminie. W tej sprawie proszę o kontakt. Musimy mieć jednak świadomość, że był to bieg WIRTUALNY i każdy mógł pokonać trasę w dowolnym miejscu.