Ważne informacje !!! Bieg Noworoczny 2021

19.12.2020 r.

Drodzy miłośnicy biegania

 

Z bólem serca, pomimo wielu przygotowań nie będziemy mogli zorganizować w tradycyjnej formie Szczecińskiego Biegu Noworocznego. Mamy jednak nadzieję, że jak co roku pobiegniecie trasę naszego biegu w zmienionej formie. Nie możemy pozwolić na to aby wieloletnia tradycja biegu Noworocznego została przerwana. A przygotowany specjalnie dla Was wyjątkowy i niepowtarzalny medal wprowadzi Was w lepszy 2021 rok.

 Czekaliśmy na spotkanie z Wami jak co roku 01 stycznia przy Pomniku Czynu Polaków, jednak plany nie zawsze są możliwe do zrealizowania, ze względy na panującą pandemię.

Ze względu na obecną sytuację przekazujemy ważne informację dotyczące biegu.

1. TRASA

a) przygotowaliśmy nową trasę, która dla Waszego bezpieczeństwa nie będzie przecinać ulicy Piotra Skargi

b) dystans wirtualnego Szczecińskiego Biegu Noworocznego 2021 będzie można pokonać na dowolnej trasie przez 10 kolejnych dni, czyli do 10 stycznia 2021 r.

c) każdy uczestnik biegu dokonuje pomiaru czasu samodzielnie za pomocą swojego zegarka i przesyła wynik do protiming 24.pl (szczegóły przesyłania czasu podamy w kolejnej informacji)

1. OPŁATY

a) opłata za bieg Noworoczny 2021 to 40zł dla wszystkich.

b) osoby, które dokonały wpłaty wcześniej w kwocie 60 zł otrzymają zwrot 20 zł. na konto, z którego wpłata została dokonana.

2. BIURO ZAWODÓW, ZGŁOSZENIA

a) zapisy elektroniczne trwają do 27.12.2021 r.

b) odbiór pakietów startowych odbędzie się w Hotelu Willa Flora ul.Wielkopolska 18 w Szczecinie, w dniach 28-29.12.2020 r. od godz. 17:00 do 19:00

c) w tej edycji biegu Noworocznego, nietypowo nasz medal zostanie wydany razem z numerem startowym w biurze zawodów pierwszym 250 zawodnikom zgłoszonym do biegu.

d) pozostali zawodnicy zgłoszeni do biegu wirtualnego otrzymają medale pocztą na wskazany podczas rejestracji adres wciągu 10 dni od daty przesłania wyniku.

Prosimy o zrozumienie naszej decyzji, zostańcie z Nami oraz namówcie znajomych

do pokonania 5 km Szczecińskiego Biegu Noworocznego 2021

NOWA TRASA BIEGU

Newsletter

zapisz
wypisz

Partnerzy

     

Sponsorzy

 

 

 

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X