Filozofia piękna partnerem Biegu Noworocznego 2017

29.12.2016 r.

   Kolejnym partnerem Szczecińskiego Biegu Noworocznego 2017 jest firma "Filozofia Piękna" Studio pielęgnacji ciała i ducha, która ufundowała nagrody dla naszych zawodników.


1 nagroda : Diagnostyka funkcjonalna Diagnostyka funkcjonalna - Functional Movement Systems.
FMS - test oceniający siedem podstawowych wzorców ruchowych człowieka wykorzystywanych w życiu codziennym i sporcie. Niepoprawne wykonanie tych wzorców może świadczyć o deficycie siły, propriocepcji, kontroli nerwowo-mięśniowej, mobilności oraz stabilizacji lokalnej i globalnej. Niski wynik testu świadczy o zwiększonym ryzyku wystąpienia w przyszłości urazu zarówno u sportowców jak i ludzi nie trenujących wyczynowo. Dzięki FMS możemy szybko podjąć interwencję mającą za zadnie zminimalizować wystąpienie urazu oraz skorygować plan treningowy poprawiając tym samym wynik sportowy.


2 nagroda : masaż terapeutyczny


3 nagroda : masaż Ma-uri- Polinezyjski masaż energetyzująco-relaksacyjny,mający głębokie działanie terapeutyczne. Jest jedną z najstarszych na świecie technik uzdrawiania. Wywodzi się z tradycji huny - dawnych wierzeń Polinezyjczyków.
Ma-uri to masaż całego ciała, z wyłączeniem miejsc intymnych. Wykonuje się go mięśniami przedramion przy dźwiękach łagodnych melodii.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Studia Filozofia piękna!!!

Newsletter

zapisz
wypisz

Partnerzy

Sponsorzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X